BEŞ ŞİŞLE YAPILAN PATİK MODELLERİ

Beş şişle patik yapımı biraz karışık bir iş olsa da bilenlerin yaptığı güzel modelleri bir araya getirdim. 5 şişle yapılan patik örneklerini ilk gördüğümde evimde olanlar aklıma geldi. Komşuma yaptırdığım şiş işi patiklerim var. Çok güzeller ve kışın özellikle giymesi iyi oluyor.BEŞ ŞİŞLE YAPILAN PATİK MODELLERİ

Sizde soğuklardan korunmak isterseniz mutlaka bu tür şişi işi veya tığ işi patik modellerinden yaptırın. Bir başka adı Tunus modeli patik olarak da bilinen benzer patiklerden de görmüş olmalısınız.

Alttaki örnekler hem güzle hem de değişik olup, alttaki galeriye tıklayarak büyütebilir ve inceleyebilirsiniz. Anlatımlı patik modellerini buldukça yine sizlere sitemizde patik bölümünde sergilemeye devam edeceğim.

Gördüğünüz gibi kolay örgü patik yapılışı sonrası üretilen harika modeller üstte yer alıyor. Hepsi de çok güzel ve kullanışlı olup, 5 şiş kullanılarak yapılmışlar. Sizde evde bu güzel modellerden yapabilirsiniz.

Modellerin içinde örgü çoraplar da var. Pulla süslenmiş, boncuklarla süslenmiş patik modellerini de görebilirsiniz. El emeği göz nuru çalışmalar ve bu güzel patik örneklerini mimu sitesinden aldık. Kendilerine paylaşımları için de ayrıca teşekkürler.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu