BEYAZ ERKEK SÜVETER MODELİ

Örgü işi beyaz çocuk süveter örneği

Güzel bir çocuk süveter örneğiyle birlikteyiz arkadaşlar. Şiş işi yapılan bu güzel çalışmayı sizde beğendiyseniz? yapabilir ve çocuklara soğuk kış aylarında giymeleri için hazırlayabilirsiniz.BEYAZ ERKEK SÜVETER MODELİ

Beyaz renk veya değişik renklerde örebileceğiniz bu güzel erkek çocuk süveter çalışmasını lastik örgü ile örmeniz gerekiyor. Lastik örgüsü ile yapılan bu model daha sonra baston örgü modeline geçilerek yapılmış.

Çalışmayı 2 parça örmüşler ve daha sonra birleştirmişler. Sizde aynı çalışmayı kısa sürede örüp tamamlayabilirsiniz hanımlar. Kenarlarından dikebilir ve süveteri tamamlayabilirsiniz.

Daha önce kız çocuk süveter modeli yapılışıyla ilgili anlatımlı bir çalışma paylaştığımızı hatırlıyorum. O da yine zaten hemen bu içeriğin altından karşınıza çıkacaktır. Ona da bakmadan geçmeyin derim.

Bu güzel modeli farklı renklerde örebilir ve kollu da örerek güzel bebek yelek modeli olarak da hazırlayabilirsiniz arkadaşlar. Bebek örgülerinde veya çocuk örgüsü olarak bu güzel çalışmayı mutlaka bir boşlukta denemelisiniz.

Beyaz Renkte Örgü Erkek Çocuk Süveter Örneği

Örgü işi süveter çalışmasıyla ilgili şimdilik aktaracaklarım bunlar. Ancak daha detaylı ve yapılışını tarif eden bir bilgiye ulaştığımda veya öğrendiğimde sizlere sunmaya çalışacağım arkadaşlar.

Şiş işi yakadan başlamalı erkek çocuk süveteri olarak da adlandırabileceğimiz bir çalışma ile birlikteydik. Yapılışını tam tarif edemesem de görünüşü çok güzel olduğu için sizlere de göstermek istedim.

Bu tür çalışmalar yapıyorsanız? bizimle paylaşabilirsiniz. Sizlerin isimleriyle paylaşabiliriz. Bir başka güzel erkek çocuk süveter çalışmalarında görüşmek dileğiyle hanımlar. Kolay gelsin.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu