BEYMEN MARKA ÖRGÜ HASIR ÇANTA YAPIMI

Tığ işi ile Beymen marka örgü çanta modeli yapımı

Örgü işinden yapılmış olan çanta modellerini kullanmayı seviyorsanız bugün sizlere harika bir çanta modeli yapımı göstermek istiyorum. Örgü işinden yapılmış marka çantalara yüzlerce lira vermek istemiyorsanız mutlaka gösterdiğim bu çanta modeline göz atmalısınız. Bugün sizlere Beymen örgü hasır çanta modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu çanta modelini detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Son yıllarda markalar örgü işinden yapılmış olan kıyafetlere ve aksesuarlara koleksiyonlarında oldukça fazla yer verdi. Markaların bu yaz koleksiyonlarına baktığımızda da özellikle örgü işinden yapılmış olan çanta modellerinin yer aldığını görmekteyiz. Bu çanta modelleri de oldukça yüksek fiyatlara satılmakta. Eğer bu şekilde ünlü markalarda beğendiğiniz örgüden yapılmış çanta modelleri varsa çantaları inceleyerek kendiniz evde bu çanta modellerini yapmayı deneyebilirsiniz.

beymen orgu hasir canta2

Bugün sizlere göstereceğim tığ işi örgü çanta modeli Beymen markasının yaz koleksiyonunda yer alan çanta modelinden esinlenilerek yapılmış olan bir tasarım. Örgü işinden yapılmış olunca siz hazır çantanın kalitesi görüntüsü olmaz diye düşünebilirsiniz ama öyle olmuyor. Emin olun bu şekilde kendi emeğiniz ile yaptığınız tasarımlar daha güzel oluyor. Bunun dışında artık örgü iplerinde çeşitlilik oldukça fazla olduğu için çanta tasarımına uygun olan en iyi ipi bulabilirsiniz.

Burada örgü Beymen hasır çanta modeli yapımı için Spagetti Yarn markasından kağıt ip kullanılmış. Bu ip ile yaptığınız çanta modeli hazır bir çanta görünümünde olacaktır. Kullandığınız ip ve elinizin örgüye olan yatkınlığı sayesinde ortaya çok güzel bir tasarım çıkarabilirsiniz.

Burada yapılan çanta modeli ile ilgili tüm detaylar video içerisinde açıklanmış. Video içerisinde öncelikle ip özelliğinden bahsedilmiş. Kullanılan ipe uygun olarak 3 numara tığ kullanılmış. Çanta modelinin başlangıcından son aşamasına kadar her bir detay çok güzel bir şekilde açıklanmış. Burayı takip ettiğiniz sürece sorun yaşamadan çanta modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Beymen örgü hasır çanta modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCPOwpJazF_C_OD8TwciYjcA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu