BİRBİRİNDEN GÜZEL MOTİFLİ LİF ÖRNEKLERİ

Yeni lif modellerini araştırırken, karşıma çıkan güzel motifli lif örneklerini sizde çok seveceksiniz. En güzel banyo lif modelleri olup, yapımına ilişkin çalışmaları resimli veya videolu anlatım şeklinde bulup size paylaşacağım. 2016 lif modelleri hem daha değişik yapılıyor. Hem de motif olarak artık günümüz modern şekillerin kullanıldığını görebiliyoruz.

Her genç kız için çeyizlik ve sandığında kesin bulunması gereken lif modelleri olduğunu söyleyebilirim. Çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi olan banyo ovunma lifleri olarak sade renk, çiçek motifli, güllü lif örnekleri ve hayvan motifli lif modelleri genelde tercih ediliyor.

Günümüz teknolojisi ne kadar gelişirse gelişsin, banyolar ne kadar güzelleşirse güzelleşsin. Banyo lif modelleri vazgeçilmez aksesuarlardandır. Hemen hemen her evde daha doğrusu Türk kültürüne sahip evlerde banyo ovunma lifleri ile karşılaşabilirsiniz. Değişik model ve farklı lif örnekleri olarak el sokularak kullanılan lifler, şekilli lifler ve daha birçok örnekle karşılaştım.

Altta sizler için birbirinden güzel en yeni lif örneklerini derleyerek, beğeneceğiniz modellerin de içinde olan örnekleri bir araya getirdim. El örgüsü lif modeli yapıldığında yüksek sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkamak ve eğer mümkünse kurutma makinesiyle de kurutmak gerekiyor. Bu sayede mikroplarla da savaşmada yardımcı olacaktır.

Uzun banyo lifleri ve içine sabun yerleştirilen lif örneklerinin de modellerini hemen üstteki galeride bulacaksınız. Lif yapımı veya değişik lif örneklerini sizde benim gibi seviyorsanız? farklı olduğunu düşündüğünüz örnekleri yoruma yazmanızı isterim. Banyo lifi kullanırken, kendi banyo lifinizi başkasına kullandırtmayın. Siz de başkasının banyo ovunma liflerini kullanmayın. Sağlık her şeyden önemlidir. Hiç kullanılmamış banyo lifleri her zaman daha sağlıklı ve tercih sebebi olmalıdır.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu