BONCUKLA GÖMLEK YAKASI NASIL SÜSLERİM?

Gömlek yakası süsleme işi

Sevdiğiniz ve giymekten usanmadığınız gömleklerinizin yakasını daha güzel hale getirmek ister misiniz? evet yanlış duymadınız boncuk ve bir takım malzemeler ile bunu yapabiliriz aslında. Daha önce de gömlek değerlendirme çalışmaları paylaşmıştık.

Hatta eski gömlekten köpek tasması dahi yapılışını görmüştük. Bu güzel çalışma ise kendimize özel. Süsleme işi ve kolayca yapabileceğiniz özellikte. Hemen malzemeleri derleyip sizde resimde gözüktüğü gibi boncuklu gömlek yakası ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapımı kolay olan çalışmayı resimli anlatıma bakarak adım adım giderek yapabilirsiniz. Öncelikle süslemeyi düşündüğünüz gömleğinizi ortaya koyun. Daha sonra boncuk malzemesini ince iğne ve iplik ile dikin.

Dikerken bölüm bölüm yani üst kısımları ayrı ayrı yani dağılmış şekilde dikmeniz gerekiyor. Ama sivri uç kısmını ise yoğunlaşmış bir şekilde oluşturmaya özen göstermelisiniz. Bu sayede daha güzel bir görünüme sahip olabilir gömleğiniz.

Ancak bunu yaparken dilerseniz yaka kısmını tamamen de boncukla süsleyebilirsiniz. Yada gömlekte kenar yani alt kısımları da 1 sıra boncukla geçebilirsiniz. Bu süsleme işini öğrendikten sonra kot pantolon süsleyebilir veya kot eşyalarınızı da boncukla süsleyebilirsiniz.

Gömlek yakası süsleme işinde dikkat edilecek kısımlar fazla yok. Hemen olayı kapıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu tür süsleme çalışmalarını seviyorsanız? sizde kendinizi geliştirebilir ve değişik şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Düğme de dikerek görüntüyü daha da özelleştirebilirsiniz. Güzel günlerde kullanın hanımlar. Kolay gelsin.

DIY ropa
BONCUKLA GÖMLEK YAKASI NASIL SÜSLERİM?

source: https://www.seventeen.com.ar/renova-el-cuello-de-tu-camisa/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu