BOZUK FERMUARLARDAN BİLEKLİK

Bozuk fermuarla takı yapımı

Evde terzilikle uğraşan anneniz varsa veya siz uğraşıyorsanız? çoğu zaman elinizde kalan malzemeler olur. Bunların başında da fermuar ve düğme gibi malzemeler gelir. Bozuk fermuardan bileklik nasıl yapılır diyenler için paylaşmayı özellikle istediğim güzel bir proje. Bu çalışmaya ekstra bir şeyler katarak geliştirebilir ve değişik takılar oluşturabilirsiniz.

Bozuk fermuardan takı yaparak kıyafetlerinize uyumlu güzel aksesuarlar da ortaya çıkarmış olursunuz. Bu çalışma da eksik malzemeniz olmayacak. Çünkü çoğu evde bulunan malzemeler ve hemen işe koyulabilirsiniz.

Fermuardan nasıl bileklik yaparım diyenler için daha önceden sitemizde paylaştıklarımızı hatırlatmak isterim. Çünkü daha önce fermuarlı takı çalışmaları yapmış ve paylaşmıştık. Onlar da çok keyifli ve heyecan vericiydi.

Evde takı yapmayı sevenler varsa bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını inceleyelim hemen. Fermuarları kolunuza dolayıp ölçü aldıktan sonra kalıp şeklinde çıkarıp, daha sonra iğne iplikle dikeceksiniz. Hepsi bu.

Yapımı oldukça kolay olan ve hemen biten bir çalışma. Daha sonra kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Güzel günlerde kullanın arkadaşlar.

DIY: recycled zipper bracelet
fermuardan bileklik yapımı

source: https://www.ecouterre.com/make-tara-st-james-recycled-zipper-bracelet-diy-tutorial/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu