BÜKLÜM BÜKLÜM SAÇ ÖRGÜ MODELİ

Büklüm saç örgü örneği

Değişik güzel saç örgüleri yapmak için bulduğum bu güzel örneği mutlaka öğrenip denemelisiniz. Anlatımlı saç modeli çalışmasını kendi kendinize yapabilirsiniz. Yada birisine de yaptırabilirsiniz.

Büklüm saç örgüsü yapımında yardım alarak yapmanız daha doğru olacaktır. Hem güzel ve doğru şekilde saç modelini yapmış olacaksınız. Büklüm büklüm saç örgü modeline benzer birçok güzel değişik saç modellerini daha önce de paylaşmıştık.

Saç modeli kategorisine katılarak değişik saç örgü çalışmaları ve öğretici paylaşımlara da ulaşabilirsiniz. Günlük saç modelleri veya okula giderken kullanacağınız örgü saçların nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Okula giden kız saç modeli çalışmasını öğrenerek kendi kızınıza uygulayabilirsiniz. Ben yeğenlerime bu güzel saç modelini yapmayı düşündüm. Bir boş zamanda yapıp beğenip beğenmeyeceklerini görmek istiyorum.

Anlatımlı güzel saç modeli çalışmalarını buldukça yine bu alandan sizlere paylaşacağım. Değişik saçlar ve yeni modelleri buldukça yine eklemeye devam edeceğim.

Yeni saçlar ve şekillerle birlikte yapımını gösteren çalışmalar gördükçe mutlu oluyorum. Saçlarımıza çok güzel şekiller verebileceğimizi öğrenmiş oluyoruz. Sizlerde değişik saçlar ve yapımına ilişkin çalışmalara sahipseniz bizimle paylaşabilirsiniz.

Uzun saç modellerine nasıl şekil vereceğinizi öğreten bir başka güzel eğitim setiyle görüşmek dileğiyle…

kaynak : https://stylesweekly.com/braids-braided-hairstyles/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BÜKLÜM BÜKLÜM SAÇ ÖRGÜ MODELİ için yorumda bulun

    BÜKLÜM BÜKLÜM SAÇ ÖRGÜ MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BÜKLÜM BÜKLÜM SAÇ ÖRGÜ MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.