BURBERRY SÜVETER MODELİ YAPIMI

Bebekler için yapılmış farklı süveter modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün Burberry süveter modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum. Renkler ile dikkat çeken bu tasarımın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz. BURBERRY SÜVETER MODELİ YAPIMI

Bebeklere yapılabilecek örgü işlerinden sizlere sık sık yelek, ceket, hırka, tulum, battaniye, patik, atkı bere gibi farklı tasarımlar göstermeye çalışıyorum. Bu örgü işleri içerisinde süveter modelleri oldukça az oluyor. Bu nedenle ben size buldukça süveter modelleri göstermeye çalışıyorum. Bugün göstereceğim süveter modeli aslında ünlü bir markanın örgü süveterinden alınmış bir örnek. Renkleri de aynı markanın süveter renklerinden seçilerek yapılmış ve gerçekten çok hoş bir tasarım olmuş. Bu süveterin birde hırkası ve beresi yapılmış yine onları da ilerleyen günlerde göstereceğim.

Burberry süveter modeli V yaka olarak yapılmış bir örgü işi. V yaka olarak yapıldığı içinde yakanın güzel durması için büyük bir beden olarak yapılmış. Burada süveterin ölçüleri verilmiş. Model yapım detayları ve süveterin yapım detayları ve istenilen büyüklük için nasıl yapılacağı video sonunda açıklanmış. Buradan detayları öğrenerek dilediğiniz büyüklük için bu süveteri yapabilirsiniz. Videodaki süveter büyüklüğü 5-7 yaş için oldukça ideal

Süveter modeli yapımında lastik örgü ve haroşa örgü kullanılmış. Örgü işine yeni başlayanlar dahi kolaylıkla bu modeli yapabilir. Video içerisinde bu detaylar açıklandığı için zorlanmadan modeli yapabilirsiniz.

V yaka burberry süveter modeli yapımı için Alize Baby Best markalı ipten bej rengi bir ip seçilmiş. İçerisinde ise koyu kırmızı, lacivert ve kırık beyaz renk ipler kullanılmış. Bu iplerin hepsi aynı marka olarak seçilmiş. Sizlerde aynı marka veya benzer özellikte ipler kullanabilirsiniz. Burada kullanılan iplerin renkleri hakkında videoda bilgi verilmiş. Bu süvetere modeli için burada orijinal süvetere uygun renkler seçilmiş. Siz elinizde bulunan ipler ile de bu süveter modelini yapabilirsiniz.  Süvetere modelinin lastik kısmı yapılırken 3,5 numara şiş üst kısmı için ise 3,75 numara şiş kullanılmış.

Burberry süveter modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/c/EL%C4%B0FP%C4%B0RENV%C4%B0SEbebegimorgulerim

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın