BURBERRY HIRKA MODELİ YAPIMI

Burrbery çocuk hırka modeli yapımı

Daha önce sizlere gösterdiğim burberry modeli ile yapılmış süveterin bugün hırkasını göstermek istiyorum. Güzel bir seri şeklinde ilerleyecek olan bu örgü işinin birde beresi bulunmakta. Onu da sizlere ilerleyen günlerde göstereceğim. Bugün sizlere burberry hırka modeli yapımını göstermek istiyorum. Aşağıdan bu hırkanın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

burberry hirka modeli5
Ünlü bir giyim markası olan Burrbery’den kıyafet almak bu zamanda oldukça zordur. Markanın ürünleri çok yüksek fiyatlar ile satılmaktadır. Özellikle bu şekilde örgü işinden yapılmış ürünlerini kendiniz evde daha düşük maliyetler ile yapabilirsiniz. Markanın ürünlerinde kullandığı renkleri ip çeşitlerinde bulmanız mümkün. Daha önce size gösterdiğim süvetere modeli de bugün göstereceğim hırka modeli de aynı şekilde markanın ürünün renklerine uygun olarak yapılmış.

burberry hirka modeli3
Burberry çocuk hırka modeli yakadan başlanarak yapılmış olan bir tasarım. Hırka modelinin roba kısmı yapıldıktan sonra kol kısımları yapılmış. Daha sonra da beden kısmı yapılarak model tamamlanmış. Burada yine aynı şekilde burberry modeli kullanılarak hırka yapılmış.
Hırka modeli 1-2 yaş için oldukça uygun bir büyüklükte yapılmış. Video içerisinde ölçüler açıklanmış. Bunun dışında hırka modelini büyültmek için neler yapılması gerektiğinden bahsedilmiş. Hırka modeli her yaştan çocuk için yapılabilecek bir tasarım. Burada dikkat edilmesi gereken tabii ki sayıları. Bununla ilgili de video içerisinde bilgiler yer almakta.

burberry hirka modeli2
Burberry hırka modeli yapımı için Alize Baby Best markalı ipten bej, lacivert, kırmızı ve kırık beyaz renkte ipler kullanılmış. Hırka için ana renk bej olan ipten iki yumak kullanılmış. Bu hırka modeli Burberry markasının renklerinden uyarlanarak yapılmış. Burada modelin süveterin tasarımında kullanılan model yapıldığı için bu renkler seçilmiş. Sizler isterseniz farklı renklerde kullanabilirsiniz.
Hırka modelinin detaylı yapım aşaması video içerisinde açıklandığı için zorlanmadan bu hırka modelini yapabilirsiniz. Örgü işine yeni başlayanların da kolaylıkla yapabileceği bir hırka modeli olmuş.

burberry hirka modeli4
Burberry hırka modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/c/EL%C4%B0FP%C4%B0RENV%C4%B0SEbebegimorgulerim

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu