BURBERRY BERE MODELİ YAPIMI

Burberry hırka ve süveteri takımı bere modlei yapımı

Daha önce sizlere Burberry markasından esinlenilerek yapılan hırka ve süveter modelinin yapımını göstermiştim. Bugün ise sizlere burberry bere modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu bere modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz. BURBERRY BERE MODELİ YAPIMI

Burberry markası ünlü bir giyim markasıdır. Bu kış sezonunda ürettiği süveter modeli oldukça fazla beğenildi. Birçok kişi bu süveter modelini satın aldı. Satın alamayanlar ise hazırlanmış olan örgü işinden yapılmış olan süveter modelini yapmayı deneyebilir. Şuan birçok ünlü marka örgü işlerinden yapılmış olan kıyafetler tasarlamakta. Bu kıyafetleri alamayanlar veya o kadar çok para vermek istemeyenler ise kendileri evde örgü işinden bu kıyafetleri yapmaktadırlar.

Bugün sizlere burberry bere modeli yapımı göstermek istiyorum. Aslında markanın sadece örgü işinden yapılmış olan süveteri var. Hırka ve beresi yok. Ama video sahibi süveteri yaptıktan sonra elinde kalan ipleri değerlendirmek ve güzel bir takım oluşturmak için hırka ve bere modelini de yapmış. Bu şekilde çok güzel çocuklar için kullanışlı bir takım oluşturulmuş.

Bu süveter modeli çocuklar için yapılmıştı ama siz daha da büyük yapıp kendiniz içinde yapabilirsiniz. Aynı şekilde yapılan bere modelini de büyültüp kendiniz için de yapabilirsiniz. Zaten video içerisinde berenin yapım aşaması çok güzel bir şekilde açıklanmış. Burayı takip ettiğiniz sürece sorun yaşamadan bere modelini her yaş grubu için yapabilirsiniz.

Şiş örgüsü çocuk bere modeli yapımı için burada Alize Baby Best markasından ipler kullanılmış. Daha önce süveter ve hırka modelinde kullanılan iplerin kalan ipleri ile bu bere modeli yapılmış. Bere modelinin yapımında da hırka ve süveter modelinde olan desen kullanılmış. Aynı renkler ve aynı model ile bere modeli yapılmış. Videoyu takip ederseniz sorun yaşamadan bere modelini yapabilirsiniz. Süslemek için ise bereye bir ponpon eklenmiş.

Burberry bere modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/c/EL%C4%B0FP%C4%B0RENV%C4%B0SEbebegimorgulerim

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu