BURGU KENARLI BAYAN YELEK MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile burgu kenarlı bayan yelek modeli yapımı

Bayanlar için yapılmış çok şık günlük kullanıma uygun olan spor bir yelek modelini bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatım ile vereceğim burgu kenarlı bayan yelek modeli bu senenin modasına uygun olan özellikle genç kızların seveceği bir tasarım olmuş.

Yelek modelleri için bugün size şiş örgüsünden yapılmış bir bayan yeleği göstereceğim. Şiş örgüsünde en çok kullanılan burgu modeli ile yapılan bu yelek modelinde spor bir görünü elde edilmiş. Genelde burgu modeli yeleğin ön parçalarında orta kısımda kullanılır ama burada yapılan yelek modelinde burgu modeli yeleğin kenar kısımlarında kullanılmış. Bu şekilde spor ve şık bir görünüm elde edilmiş.

burgu kenarli bayan yelek2

Burgu modelli bayan yelek yapımı için burada iki tane ip bir araya getirilip kalın bir ip elde edilmiş. Burada yapılan ölçü için 3 yumak ip kullanılmış. Şiş olarak ise 8 numara şiş kullanılmış. Siz ip seçimini yaparken videodaki anlatımı takip edip ip seçiminizi buna göre yapabilirsiniz. İp kalınlığı değiştiği zaman ve şiş kalınlığı değiştiği zaman yaptığınız yelek ölçüleri değişecektir. Buna dikkat etmelisiniz.

Video içerisinde M beden yelek modeli yapılmış. Burada video içerisinde her bir şiş numarasına göre ölçü detayları açıklanmış. Yeleği yapacaklar için dikkat edilmesi gereken detaylar açıklanıp model yapımı da detaylı bir şekilde açıklanmış. Burayı takip ettiğiniz sürece sorun yaşamadan bu yeleği yapabilirsiniz.

Burgu kenarlı bayan yelek modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCzoFvvlRyrYYQOMjGe_7nYg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu