CAM KAVANOZDAN SOKAK LAMBASI YAPILIŞI

Cam kavanozdan avize yapımı

Evimizde genelde konservelik olarak kullandığımız cam şişe veya cam kavanozları kullanarak çok güzel şık dekoratif ışık çalışmaları yapabiliriz. Bu güzel çalışma da yine bunlardan birisi ve işinize yarayacağını düşünüyorum. Yapımı biraz karışık gibi gözükse de kolayca yapabilirsiniz.

Öncelikle demir tutacak yaptırabilir veya yaptıramıyorsanız elinizdeki malzemelerle yetinebilirsiniz. Bir tahtaya düz bir şekilde de sıralı cam şişeleri sıralayabilirsiniz. Çeşitli şekilde cam kavanoz ışık çalışmaları yapabilirsiniz.

Cam kavanozları değerlendirme çalışması olarak sanırım daha önce bu tür benzer çalışmalara değinmemiştik. Bu gün bir değişiklik olsun ve bu tür çalışmalarında işine yarayacağı kişilere ulaşırız düşüncesiyle paylaşmak istedim.

Yaparken zorlanacağınız kısımlar yapıştırma ve birleştirme aşamaları. Ben boya konusunda bant da kullanılacağını düşünüyorum. Şekiller verilebilir veya motifli hale getirilebilir. Yine sizde geliştirebilirsiniz bu fikri.

Cam kavanozla nasıl lamba veya avize yaparım diyenlere gelsin. Altta aşamaları adım adım takip ederek sizde bu güzel şirin çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Mason Jar Chandelier DIY — Saved By Love Creations..
CAM KAVANOZDAN SOKAK LAMBASI YAPILIŞI

source: https://savedbylovecreations.com/2012/10/mason-jar-chandelier-diy.html

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu