CAM KAVANOZLA BALKON IŞIĞI YAPMAK

Cam kavanozu ışığa dönüştürmek

Evde bulunan cam kavanozları kullanarak çok güzel dekoratif şeyler yapabilirsiniz. Evde boş durduğunuzda canınız sıkıldığında bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Cam kavanozdan ışık yapmak için öncelikle malzemeleri temin etmeniz gerekiyor. Malzemeleri bir araya getirdikten sonra hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu arada elektrik kısmını yapamam diyorsanız? benim gibi basit bir şekilde içine mum koyarak da ışık çalışmasını yapabilirsiniz. Bunun için deldiğiniz kapaktan geçirdiğiniz ipli cam kavanozun içine normal beyaz mum veya evinizdeki mumu eritip koyabilirsiniz.

Kullanacağınız zaman veya hoş bir ambiyans olmasını istediğiniz zamanlarda yakıp balkonda keyifle çayınızı yudumlayabilirsiniz. Yada özel bir misafiriniz geldiğinde yada nişan, düğün yada kına gibi etkinliklerde yakıp misafirleri şaşırtabilirsiniz.

Ancak eşiniz veya birisi yardım ettiğinde bu şekilde elektrik kablolu bir şekilde de yapabilirsiniz. Hiç kimseyi bulamazsanız bir elektrikçiye bu malzemeleri götürün 2 dakika da size aynısını yapıp verecektir. Kolay gelsin arkadaşlar.

Why pay for a rustic look that you can make for yo..
CAM KAVANOZLA BALKON IŞIĞI YAPMAK

source: https://www.buzzfeed.com/gabbynoone/21-pottery-barn-inspired-diys

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu