ÇAPRAZ BAĞLAR ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Çapraz bağlar örgüsü

Değişik örgüler serisinde yine farklı örgü modeli ile birlikteyiz hanımlar. Arzu hanımın hazırlayıp sunduğu harika bir örgü örneği olan çapraz bağlar örgüsü ile çok güzel yelek modelleri yapılabilir.ÇAPRAZ BAĞLAR

Çapraz bağlar örneği ile şık atkı modelleri yapılabilir hanımlar. Önerim ise bebek örgülerinde de bu muhteşem örneği kullanmanız. Çünkü hem görünümü hem de duruşu ile görenleri mest edecektir.

Anlatımlı çalışma çapraz bağlar örgüsü olarak adlandırılmış. Farklı örneklerini de görebilirsiniz. Yapımı kolay çalışmayı şiş işi kolayca yapabiliyorsunuz. Kısa sürede yapıp hemen birleştirme sonrası kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı çapraz bağlar örgü örneğinin yapılışı konusunda takıldığınız bir yer olursa yorum bırakmayı unutmayın. Arzu hanımın örgüleri her zaman olduğu gibi güzel. Bu harika örgüyü de bizlere sunduğu için kendisine teşekkür ediyoruz.

capraz-baglar-orgu-ornegi

Değişik örgü modelleri arayışı içerisinde olanlara ve yeni örgüye başlayanlara önerdiğim bir motif. Görünümü güzel ve örgü bebek yeleği yapabilirsiniz. Örgü kazak modeli yapılabilir. Hatta lif dahi yapılabilir diye düşünüyorum.

Örgü işi lif yapmak isteyen yeni örgüye başlayanlara da tavsiye ettiğim bir model. Kolayca öğrenip, hemen yapabileceğiniz bir çalışma. Öğrenerek sizde kısa sürede yapıp, gösterebilirsiniz.

Çapraz bağ örneği

Çapraz bağlar örgüsünde zorlanacak bir kısım yok. Tek renk iple yapılıyor. Şiş işi çapraz bağlar örgüsüyle hemen hemen her türlü örgü işi yapılabilir diyebilirim hanımlar. Kolay gelsin iyi örgülü günler.

kaynak : https://www.youtube.com/user/ArzuSepeti/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu