ÇEYİZLİK HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ

Değişik havlu kenarı örneği

Çok güzel çeyizlik 2 adet havlu kenarı örneğini bu gün ele almak istedim. Havlu kenarı günümüzün popüler çalışmalarından olup, birçok kişi başkasında gördüğünü almakta veya örneğini çıkartmakta.

Sitemizde farklı havlu kenarı örneklerini daha önce fazlaca paylaştığımızı hatırlıyorum. Bu güzel örneklerde yine seveceğiniz şekilde güzelce yapılmış. Renkli havlu kenarı modelleri dantelle de yapılıyor. Dantel işlemeli olanları da var.

Sizlerin de çeyizlik havlu kenarı modelleri setiniz varsa veya sandıklarınızda duruyorsa? bize resimlerini gönderebilirsiniz. Sizin isminizle yayınlarız. Gerçekten havlu kenarı modelleri artık günümüzde çok seviliyor.

Yapımı zor gözüken bu çalışmaları birçok hanım halen daha evlerinde yapmakta. Annelerimizden ve büyüklerimizden bize kalan önemli miraslardan birisidir.

2012 Yeni Havlu Kenarı Modelleri

Pembe havlu kenarı modelinin hemen altında beyaz renkle yapılmış güzel bir havlu kenarı süsleme çalışması da yer alıyor. Şimdilik fazla örnek bulamadım. Ancak en beğendiklerim bunlar. Diğerlerinin resimleri küçük diye eklemek istemedim.

havlu kenari dantelleri

Sizler de bize bu güzel örnekleri bulup gönderebilirsiniz. Yada yapıyorsanız? bu yazımızın altına yorum bırakın. Size ulaşıp yaptırmak isteyenler olabilir. Sipariş vermek isteyenler de yine yorum olarak tariflerini sunabilirler.

Farklı havlu kenarı modellerini buldukça yine sizlere sunmaya devam edeceğim. Benim en çok sevdiğim örgü işleri arasında havlu kenarı işleme çalışmaları geliyor. Şimdilik sizlere bu az örnekleri sundum. İlerde daha fazlasıyla buluşmak dileğiyle hanımlar. İyi örgülü günler.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu