ÇEYİZLİK ŞAL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çeyizlik üçgen şal modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün yine güzel bir şal modelimiz var. Çeyizlik şal modeli sadece çeyiz hazırlıkları yapanların yapabileceği bir model değil. Şal yapmak isteyen şal kullanmayı seven bayanların mutlaka göz atması gereken bir şal modeli.

ceyizlik sal modeli1
Çeyizlik-Sal-Modeli

Çeyizlik şal modeli ararken mutlaka burada olduğu gibi hafif ve gösterişli modellere bakın. Şallarda genelde ince ipler kullanılsa da bazı şal modelleri görünüm itibari ile daha ağır duruyor. Bu modellere çeyiziniz içerisinde yer verseniz de çeyizlik olarak mutlaka bu tarz bir şal modeli tercih edin.

Çeyizlik şal modeli yaparken birde şalı gelinlik üzerinde kullanabileceğinizi de dikkate alın. Yaz aylarında dahi düğün yapacak olsanız bu şekilde ince iplerle yapılan zarif şalları yanınızda bulundurun ki gelinliğinizin üzerine atma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Çeyizlik şal modeli yapımında ince ip kullanılmış. Angora ipler bu tarz şallar için uygundur. Şalı yaparken burada olduğu gibi açık beyaz, krem veya pudra tonları kullanabilirsiniz. İsterseniz simli iplerde kullanabilirsiniz.

Çeyizlik şal modeli yapımı oldukça basit tığ işi teknikleri ile yapılıyor. Tığ işi bilenler modeli zorlanmadan yapabilirler. Zaten aşağıda yer alan videoyu detaylı bir şekilde izlerseniz modeli kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

İlerleyen günlerde yine çeyiz hazırlıkları yapanlar için farklı şal modelleri ve diğer örgü işlerini de sizlere sunmaya çalışacağım.

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=V9H5Ci7V1mg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu