ÇEYİZLİK YENİ TASARIM LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizlik yeni tasarım yuvarlak lif modeli yapımı

Yeni tasarlanmış birbirinden farklı lif modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizler göstereceğim çeyizlik lif modeli oldukça şık ve gösterişli bir model olmuş. Aşağıda detaylı yapım aşamasını verdiğim bu lif modelini kısa sürede yapıp çeyizleriniz içerisine ekleyebilirsiniz. ÇEYİZLİK YENİ TASARIM LİF MODELİ YAPIMI

Lif modelleri için klasik modellerden sıkılanlara yeni tasarlanmış farklı lif modellerinin yapım aşamalarını sık sık göstermeye çalışıyorum. Bugünde sizlere renkleri ile dikkat çeken harika bir tasarım göstermek istiyorum. Bu lif modelini ben çok beğendim. Çeyizler içerisinde göz dolduracak olan bu modeli sizlerin de beğeneceğini düşünüyorum.

Çeyizlik lif modeli için bugün size göstereceğim model yuvarlak olarak yapılmış. Bu lif modeli takım olarak yapılmış. Bugün sizlere yuvarlak olan lif modelini göstereceğim. Daha sonra ise uzun şekilde yapılmış olan lif modelinin videolu anlatımını vereceğim. Özellikle çeyiz hazırlığı yapanlar bu şekilde takım şeklinde lifler yapabilir.

Bu lif modelli yapımında taban kısmı olarak beyaz lif ipi kullanılmış. Lif modelinin orta kısmına ve kenar kısımlarında ise yeşil ve kırmızı ip kullanılmış. İp olarak burada Kartopu ve Bonbon markasından lif ipleri kullanılmış. Tığ olarak ise elinizin yatkın olduğu bir tığ kullanabilirsiniz.

Çeyizlik yuvarlak lif modeli yapımı için videolu anlatımda baştan sona lifin her bir yapım aşaması anlatılmış. Burada lif modeli yapmaya yeni başlayanlar için model yapımının detaylı bir şekilde açıklanması kolaylık sağlayacaktır. Videoda verilen anlatım takip edildiği sürece lif modeli kısa sürede yapılabilir.

Lif modelleri için yeni ve farklı örnekler arayanlara yeni modelleri bulup göstermeye devam edeceğim. Çeyizleri için çeşit çeşit lif yapmak isteyenler bu modellere bakabilirler. Özellikle takım şeklinde lifler yapmak isteyenler için de her bir lif modelini yapım aşamasını ayrı ayrı videolar olarak veriyorum. Bu videoları takip ederek harika el işlerini ortaya çıkartabilirsiniz. Lif modeli yapıp satanlar için de bu örnekler oldukça faydalı olacaktır.

Çeyizlik lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCarg-SOYC2QWaU2EpqErXqg

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu