ÇİÇEK MOTİFLİ LİF MODELİ YAPALIM

Çiçekli lif yapılışı

Çiçekli lif modeli daha önce de yapımını paylaşmıştık. Anlatımlı çalışmaları öğrenerek sizde kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Alttaki çalışma da yine çok güzel bir paylaşım yer alıyor. Kolayca öğrenebilir ve sizde bu güzel çiçekli lif yapılışını kolayca öğrenebilirsiniz hanımlar.

Aşama aşama öğreneceğiniz çalışma biraz farklı. Yuvarlak sapı var. Malzeme olarak belki aynısını bulamayabilirsiniz. Ama değişik bir lif modeli yapılışı olduğu için görmenizi ve öğrenmenizi istedim.

Bu tür güzel değişik lif modellerini zaman zaman sitemizde anlatımlı video veya resimli anlatım tarzında paylaşmıştık. Onlar da lif kategorisinde yer alıyor. İnceleyin derim.

Bu çalışmayı çeyizlik lif modeli amaçlı öğrenip yapabilirsiniz. Satış amaçlı da öğrenilip yapılacak güzel bir lif modeli olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Güzel bir model ve sarı renk lif modelleri olarak da bu seriden yapılabilir.

ceyizlik cicekli lif modeli
ceyizlik-cicekli-lif-modeli

Çeyizlik lif modelleri yapımıyla alakalı sitemizde fazla paylaşım var. Onları da mutlaka görmelisiniz hanımlar. Bu güzel çalışmaya benzerler mutlaka karşınıza çıkacaktır. İnceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Yeni örgüye başlayan herkesi ben öncelikle lif yapımına davet ediyorum. Çünkü örgü lif modeli yapılışıyla alakalı çalışmalar hem kolay oluyor. Hem de çeyizlik, kullanmalık hemen yapıp kullanabiliyoruz.

Çiçek motifli lif örneği

Çiçekli lif nasıl yapılır diyen hanımların da izleyerek öğreneceği kolay bir model. Tek renk yapılmış. Dilerseniz iki renk kullanıp, çiçek kısımlarını beyaz iple dönebilirsiniz. Bence güzel durur. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCi3EAXYEwK7176rBKPrxP-A

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu