ÇİFT TARAFLI TASARIM LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizlik yeni tasarım çift taraflı lif modeli yapımı

Klasik lif modellerinin dışında yeni tasarlanan lif modellerini de bulup sizlere göstermeye çalışıyorum. Bugün size video sahibi tarafından tasarlanmış olan çift taraflı lif modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu lif modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Lif modelleri için bugün size video sahibi tarafından tasarlanan ve çift taraflı olarak kullanılabilecek bir lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Çeyizleriniz için yeni lif modeli arıyorsanız bu örneğe bakabilirsiniz. Ayrıca lif modeli yapıp satanlar içinde bu örnek çok şık bir tasarım olmuş. Renk renk lif ipleri ile bu örneği yapabilirsiniz.

cift tarafli lif modeli7

Çift taraflı yuvarlak lif modeli yapımı için burada mor, beyaz ve sarı renkte lif ipleri kullanılmış. Burada üç rnek kullanılmış olsa da dilerseniz iki renk dilerseniz de tek renk olarak yapabilirsiniz. Tığ olarak elinizin yatkın olduğu bir tığ kullanabilirsiniz.

Lif modeli yapımında klasik lif modellerinde olduğu gibi fıstık tekniği kullanılıyor. Orta kısımdan mor lif ipi ile başlanan modelde fıstıklar ile yuvarlak bir orta kısım yapılmış. Burada her sırada farklı renk kullanılarak model yapımına devam edilmiş. Lif modeli sadece fıstıklar yapılarak ilerliyor. Arada çekilen zincirler ile modelin iç içe geçmesi sağlanıyor. Tığ işine yeni başlayanlar dahi kolaylıkla bu modeli yapabilir.

Çift taraflı lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=TwqmDZGa5dM

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCRUT_hyOvZdkQPMmfWhFWAw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu