CIVIL CIVIL AJUR DALGALI ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Ajur dalgaları örgü modeli

Anne işleri kanalında gördüğüm ve hayran kaldığım çok güzel bir ajurlu örgü örneğinin yapılışını tarif eden çalışmayı sizlerle de paylaşmak istiyorum arkadaşlar. Çok güzel örgü yelek modeli yapılabileceği gibi hırka da yapabileceğiniz bir çalışma.CIVIL CIVIL AJUR DALGALI ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Önerdiğim bir çalışma olup, ajur dalgalı örgü örneğinden harika örgü işleri ortaya çıkarabiliriz. Hatta şiş işi ajurlu dalgalar örgüsünü öğrenmek için yeni örgüye başlayanlara da önerebilirsiniz.

Yapılan çalışmayı çok güzel aktarmışlar. Kısa sürede modeli kavradıktan sonra sizde aynısını yapabilir ve kendinize örgülerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Şiş işi yapılan bu çalışmayı farklı renklerde de yapabilirsiniz.

Ajurlu örgü modellerini sitemizde daha önce de sık sık paylaşmıştık. Hatta değişik örgü örneklerini sürekli sitemizde bulabilirsiniz. Onların da yapımını eğitim türünde videolu anlatım ve resimli anlatım şeklinde sitemizde yer veriliyor.

Ajur dalgaları örgü modeli olarak tanımladıkları örgüyü sizde öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Çok beğendik ve zincir motifli gibi gözüken örgüyü kolayca öğrenerek sizde yapmaya hemen hızlıca başlayabilirsiniz hanımlar.

Tahmini 2/3 günde çok güzel bir örgü hırka modeli yapabilirsiniz. Hatta örgü yelek modeli de yapılabilir. Çok güzel yazlık kazak dahi yapılabilir diye düşünüyorum.

Hatta arkadaşım Şermin bununla örgü şal örneği yapılabileceğini de belirtiyor. Sizlerde örgü modelini öğrenerek çeşitli örgü işlerinizde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu