ÇOK DEĞİŞİK YENİ LİF MODELLERİ

2016 yılına damgasını vuran yeni lif modellerine sıra geldi. Her evde olması gereken banyo ovunma lifleri artık daha değişik ve güzel motifli yapılıyor. Evde özellikle de banyoda bulunması gereken liflerin yapılışını daha önce işlemiştik.ÇOK DEĞİŞİK YENİ LİF MODELLERİ

Bu seferde sizlere görmediğiniz ve ilk kez göreceğiniz lif örneklerini derleyeyim dedim. Özellikle çilek şeklinde lif modeli benim çok hoşuma gitti. Böyle değişik lifler gördükçe acaba başka nasıl lif modeli yapılabilir? diye düşünmeden edemiyorum.

Altta birbirinden değişik çok farklı lifler yer alıyor. Beğendiklerinizi not alın. Çünkü onları tek tek yapacağız. Anlatımlı olarak lif çalışmalarına da ulaşacağınız sitemizde artık daha detaylı anlatımlarla liflerin nasıl yapıldığı veya örüldüğünü el almaktayız.

Yeni lif çeşitleri

Altta birbirinden değişik ve ilk kez göreceğiniz lifler var. Hazır mısınız?

Çeyizlerde de saklanan ve geçmişten günümüze kadar gelen tüm lifleri düşününce, eskiler hep sade ve düz renkte yapmışlar deriz. Ancak yukarıdaki örnekleri gördüğünüzde yuvarlak lif modeli, fırfırlı lifler, çilek lifler, desenli modeller ve daha birçok çeşitte yapıldıklarını görüyoruz.

Bu da artık örgülerde de her türlü desen, motif veya bir çizgi film kahramanı dahi kullanılabildiğini öğreniyoruz. Fenerbahçe lif modeli ve diğer takımların lif modelleri de özellikle çocuklarla evin reislerini memnun eden türlerdir. Böyle eğlenceli lif modelleri ile çocuklarınıza banyoyu ve temizliği sevdirebilirsiniz. İyi günler hanımlar.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu