ÇOK KOLAY BERE NASIL YAPILIR?

Kolay bere yapılışı

Evde kolay bere yapmak isteyenler için güzel bir çalışma sunumu yapmak istiyorum. Yapımı kolay olan berenin modelini kavradıktan sonra hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Örgüye yeni başlayan hanımların dahi zorlanmadan hemen yapabilecekleri güzel bir model. Hazır kışın gelmesi ve kar yağışlarının artmasıyla artık örgü berelerin gün yüzüne çıkma zamanının geldiğini söyleyebilirim.ÇOK KOLAY BERE NASIL YAPILIR?

Sizin yada çocuklarınızın kışın kullanacakları beresi yoksa da satın almanıza gerek yok. Ancak örgü bere yapmasını bilmiyorsanız satın alabilirsiniz. Bu çalışma güzel ve kolay örgüden bere nasıl yapılacağı belirtiliyor. Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde modeli hemen yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

kolay-bere-yapilisi

Berenin ölçüsünü kime yapacaksanız onun kafasına göre ilmek sayısını çıkarıp, ölçüsünü kaba taslak ta çıkarabilirsiniz. Daha sonra örgü berenin anlatımından yararlanacağınız videoyla birlikte takip ederek örgüye başlayabilirsiniz.

Kolayca bere yapmak

Bere modeli çok güzel ve kolay bir şekilde sizde öğrenip yapabileceksiniz. Kolayca bere yapabilir ve özellikle kış aylarında kullanabilirsiniz. Kız çocukları için pembe bere modeli yapabilir ve erkek çocuklar içinde çok güzel mavi renk bereler hazırlayabilirsiniz. Yapımı kolay olan modeli kavradıktan sonra hemen yapmak isteyeceksiniz. Fazla vaktinizi de almayacaktır.

Bere oyuncak bebek üzerinde gösterilmiş. Gerçekten güzel ve iki renkli ip kullanılmış. Örgü bere modeli yaparak sizde ister tek renk iple isterseniz iki renk iple bere modeli yapabilirsiniz. Anlatımlı bere çalışmaları sitemizde fazlasıyla var onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu