ÇORAPTAN AYI OYUNCAK YAPIMI

Çorapla oyuncak yapılışı

Evde geri dönüşüm çalışmaları ile çok güzel oyuncak çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı da yine seveceksiniz. Çorap kullanarak çocuklara oyuncak yapabilir veya evinizde süs amaçlı güzel objeler oluşturabilirsiniz.

Çoraptan nasıl oyuncak yapılır demeyin. Çünkü bende ilk kez görünce şaşkına dönmüştüm. Ama sonra gerçekten hayal edince yapılacağını öğrendim. Çoraptan oyuncak ayı modeli yapmak için öncelikle ne yapacağınıza karar vermelisiniz.

Bu örnekte oyuncak ayı yapılıyor. Çorabı oyuncak ayıya dönüştürmek ilk etapta zor gibi gözükse de yüz kısmını yaptıktan sonra gerisi geliyor diyebilirim. Anlatımlı resimlere bakarak sizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Benzer Haberler

corap ayi oyuncak

Bunun için 2 eskimiş çorap gerekiyor. Desenli çorap kullanmazsanız daha iyi olur. Sade bir oyuncak ayı modeline sahip olmuş olursunuz. Birde bol miktarda pamuk veya elyaf, yün malzemesine ihtiyacınız var. İğne iplik ise cabası.

Bu güzel oyuncak çalışmasını çoraptan veya kumaş artıklarından da yapabilirsiniz. İnanın çocuklar çok mutlu olacak. Hem onlara sağlıklı oyuncak yapmış olursunuz. Çünkü dışarıdan alınan oyuncakların sağlıklı olup olmadığını bilemezsiniz.

Çorapları kesip, içini pamukla doldurduktan sonra dikme işlemi yapıyorsunuz. Kolay oyuncak yapımıyla ilgili sitemizdeki diğer çalışmalara da göz atmayı unutmayın. Çorap oyuncak örnekleriyle bir başka konuda görüşmek dileğiyle…

kaynak : https://indulgy.com/post/g2hvbyolv1/diy-sock-bear-diy-sock-bear

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu