DANTEL GÖRÜNÜMLÜ KURTÇUK ŞAL MODELİ

Yeni Kurtçuk Şal Örneği

Yeni bir şal modeliyle birlikteyiz arkadaşlar. Yapımı kolay ve görünümü dantel işlemesi gibi olan harika bir şal örneğimiz var önümüzde. Gelin şalı yada bahar mevsiminde tercih edeceğiniz harika bir şal örneği.DANTEL GÖRÜNÜMLÜ KURTÇUK ŞAL MODELİ

Kurtçuklu şal modeli olarak belki daha önce karşılaşmış olabileceğiniz bir şal. Ama benim önerim yazlık şal modeli olarak örüp kullanmanız yönünde. Hazır havaların ısınması ve mayıs ayının kapıdan artık bakmasıyla, bu şalı yapın derim.

Ancak fazla ip harcatan bir örgü. Zamanınız çoksa ve kesinlikle yaparım diyenlerin işi olan bir şal örgü işi bu. Kurtçuk şal modeli olarak tanımlanan bu örneği sizde yapabilirsiniz aslında.

Yapılışı zor gibi dursa da anlatımı sayesinde kısa sürede sizde modeli öğrenip kurmaya başlayacaksınız. Zamanınız bolsa ve bayağı ipim var diyorsanız? o halde ne duruyorsunuz hemen başlayın hanımlar.

Yaz geliyor. Yeni değişik şal modellerini sizde benim gibi seviyorsanız? bu güzel örgü örneklerini öğrenerek sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı şal modellerini sitemizde daha önce de paylaşmıştık.

Bu modelin tamamlanmış hali hemen altta örnek resim halinde yer alıyor. Takıldığınız yer olursa ona bakabilirsiniz. Başladığınızda sizinki de aynı o şekilde olacak ve bitecek. Bu örgünün yanında iyi bir kahve de gider.

Kurtçuk Şal Yapılışı

Örneğin tamamlanmış hali. Yapımcısının ellerine sağlık. Sizde yapıp böyle güzel gelin şal modeli olarak da bilinen güzel şal örneklerine sahip olabilirsiniz. Zevkli bir çalışma kesinlikle öneririm.

DANTEL GÖRÜNÜMLÜ KURTÇUK ŞAL MODELİ
DANTEL GÖRÜNÜMLÜ KURTÇUK ŞAL MODELİ

Bir başka açıdan çekilmiş resmi. Bakın bakalım sizde yapınca böyle gözükecek mi? kolay gelsin hanımlar.

kurtcuk-sal-yapimi
kurtcuk-sal-yapimi

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu