DANTEL SEHPA ÖRTÜSÜ MODELİ YAPIMI ŞEMALI ANLATIM

İçindekiler

Dantel sehpa örtüsü

Dantel bayanların en çok sevdiği el işlerinden birisi. Birçok kişi dantelin modasının geçtiğini düşünse de mutlaka çeyizler içerisinde dantele yer verilir. Bugünde sizler için güzel bir dantel sehpa örtüsü modeli göstermek istiyorum.

Dantel sehpa örtüsü hemen hemen hepimizin evinde vardır. Özellikle beyaz ve krem renk dantel ipliği ile yapılan bu danteller çok şık duruyor. Eskisi kadar evlerde kullanılmasa da birçok evde sehpa üzerinde veya masa üzerinde dantelleri görmemiz mümkün.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar kendileri için farklı kullanışlı dantel modelleri bulmak isterler. İnternet üzerinden farklı modellerin bulunması mümkün.

Bugün size göstereceğim dantel sehpa örtüsü benim çok hoşuma giden bir model. Yapımı da oldukça basit bir dantel modeli.

Dantel modelleri kolay olsa da yapımında biraz daha dikkatli olunması gerekir. Çünkü danteller her zaman göz önünde olacaktır. O nedenle işlenmesi sırasında büyük bir özen ve dikkat gerektirir.

Dantel sehpa örtüsü modeli yapımı ortadan başlanmış ve tek bir seferde işlenmiş bir model. Yapım şemasında da görüldüğü gibi oldukça basit teknikler ile ilerliyor.

Orta kısımda trabzanlar ile yapılmış güzel bir yıldız modeli var. Kenarları ise çiçek dilimleri şeklinde yapılmış. Bu sayede çok şık ve kullanışlı bir model olmuş.

Dantel sehpa örtüsü modelini daha büyük bir şekilde işleyerek orta sehpaların üzerine de örtü olarak yapabilirsiniz.

 

 

 

dantel sehpa ortusu1.htm
Dantel-Sehpa-Ortusu

kaynak: https://ru.pinterest.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu