DANTEL VİTRİN TAKIMI MODELLERİ

Şu sıralar dantel üzerine işler yapıyorsanız, fikir edineceğiniz ve yardımcı olacak güzel örnekleri huzurunuza getirdim. Dantel salon takımı veya değişik modeller yapmayı düşünüyorsanız altta sıraladığımız örneklerden esinlenebilirsiniz.

Yapılıp bittikten sonra dantel örnekleri gerçekten şık duruyor. Salon takımı ve daha çok dantel sehpa örtüsü olarak danteller günümüzde de halen daha tercih edilmektedir. Daha çok eskilerin dantel yaptığı şu sıralar bu tür dantel örmeyi seven pek gence fazla rastlamadığımı söyleyebilirim.

Yeni nesil hem çeyizinde dantel örnekleri olsun istiyor. Hem de yapımını bilmiyor. Ancak sorsanız hepsinin çeyizinde mutlaka dantel modelleri ve dantel örtüleri vardır. Tabi ki anneleri sağ olsun. Günümüzde erkek ve kız çocukları için çeyiz hazırlarken dantellerin yeri hep ayrı olmuştur. Altta sıraladığım örneklerde çiçek motifli danteller, sehpa dantel örtüleri ve salon takımı dantel modelleri de yer alıyor.

Hatta seveceğiniz örnekler de var. Benim beğendiğim papatya şeklinde dantel örneği olup, yapılışını resimli anlatım olarak araştırıyorum. Ancak dantel işleri de biraz zahmetli iş olup, birçok hanımın gözlerinde ciddi sağlık sorunlarına yol açtığı da söyleniyor. Bir hastalık olan dantel işi de bence aralıklı yapılmalıdır. Abartılmadan ara ara zamanlar verilmelidir. Buyurun örneklere ;

Çeyizlik dantel işleri yapıyorsanız ve satıyorsanız bize ulaşın, sizi tanıtalım. Bu sayede sizlere katkımız olmuş olur. Birbirinden güzel dantel örneklerini yine buldukça emek sahiplerinin izinleriyle sizlere sunmaya devam edeceğiz. İyi günler hanımlar.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu