DANTELLİ BOHÇA SETİ MODELLERİ

Dantelli bohça modelleri

Çeyiz hazırlıkları yapan genç kızlar için bugün farklı dantelli bohça seti modelleri göstermek istiyorum. Farklı renk ve şekillerde yapılan bohça setleri sizler için fikir olabilir.

Dantelli bohça seti nişan öncesi hazırlanarak içlerine çeşitli hediyeler koyulup gelin ve damat tarafına verilen bohçalardır. Önceleri bu bohçalarda bu kadar çok süsleme yapılmazdı. Ama şimdi bu bohçalara ayrı bir önem verilmekte ve çeşit çeşit süslemeler yapılmakta.

dantelli bohca seti1

Dantelli bohça seti yapmak için iyi bir dikiş tekniği bilmeniz gerekir. Bu nedenle dikiş işi bilmeyenler bu bohçaları yaptırabilirler. Bende sizler için farklı örnekler ve renklerdeki bohçaları sunarak sizlere fikir vermek istedim.

Dantelli bohça seti içerisinde bir büyük hurç, bir küçük hurç, farklı büyüklükte keseler, kıyafet koymak için askılı kılıf, namazla, farklı büyüklükte sandıklar yer almakta. Bunlar dışında istenirse eğer farklı süsleme işleri de eklenmektedir.

dantelli bohca seti2

Dantelli bohça seti hazırlanırken daha çok pembe, krem, beyaz renk tonlarındaki kumaşlar kullanılmakta. İstenirse eğer burada olduğu farklı renk tonlarını da kullanabilirsiniz.

Dantelli bohça seti süslemelerinde daha çok fransız dantelleri ve püsküller kullanılmakta. Kullanılan boncuklar ve taşlar ile de süslemeler daha da gösterişli bir hale getirilmektedir.

dantelli bohca seti3

Dantelli bohça seti için burada yer alan görselleri dikkate alabilirsiniz. Bu şekilde çeyiz hazırlıkları için güzel bir bohça seti hazırlayabilirsiniz.

dantelli bohca seti4

kaynak: https://tr.pinterest.com

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu