Dantel Örnekleri

DANTELLİ RUNNER MODELLERİ

Farklı dantelli runner modelleri

Dantelleri ev içerisinde süsleme amaçlı kullanmayı çok seviyoruz. Bugünde sizler için danteller ile yapılmış farklı şekillerde süslenmiş dantelli runner modelleri göstermek istiyorum.

Runnerlar masalar üzerinde güzel durduğu için bayanlar tarafından oldukça fazla kullanılıyor. Farklı süslemeler ile yapıldığı için de ev dekorasyonuna uygun olan bir runner modeli yapılması da mümkün.

Bugün sizlere göstereceğim runner modelleri ise danteller ile yapılmış runner modelleri. Burada dantel ve kumaşların birlikte kullanıldığı runner modelleri olduğu gibi sadece danteller ile yapılmış modellerde bulunmakta.

Dantel runner modelleri içerisinde benim en çok beğendiğim runner modeli bu oldu. Farklı şekillerde yapılmış olan dantellerin bir araya getirilmesi ile yapılan bu runner modeli çok güzel olmuş. Benim gibi farklı ve etnik şeyleri sevenler için bu runner modeli oldukça uygun. Önceden yaptığınız kalmış dantelleriniz var ise bu şekilde bir runner yapabilirsiniz.

Beğendiğim bir diğer dantel runner modeli de bu şekilde kumaşlar ile birleştirilen runnerlar. Burada olduğu gibi kumaşların ortasına veya sadece kenarlarına eklenen danteller ile güzel bir runner yapılabilir.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar burada bulunan modelleri inceleyerek farklı şekillerde runnerlar yapabilirler. Ben sizlere beğendiğim dantelli runner modelleri ile ilgili görseller sunmaya çalıştım. Sizde bu modellerden ilham alarak kullanabileceğiniz güzel bir runner yapabilirsiniz.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

 

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu