DEĞİŞİK ŞİŞ İŞİ OKLAVA ÖRGÜSÜ YAPACAĞIZ

Şişle Oklava Örgü Modeli Yapımı

Örgü Ağacı kanalında keşif ettiğim müthiş bir örgü modeliyle birlikteyiz arkadaşlar. Anlatımı olan çalışmayı kolayca öğrenebilir ve sizde hemen modeli kurup, örneği yapmaya başlayabilirsiniz.

Şiş işi örgüleri sevenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Çok şirin ve güzel bir örgü modeli oklava örgü örneğini kolayca öğrenebilirsiniz. Oklava örgü örneklerini daha önce de ele almıştık. Şiş işi oklava örgü modelini sevecek ve çeşitli örgü işlerinizde kullanmayı dileyeceksiniz.

Yapılışını detaylıca öğreneceğiniz Türkçe videoyu takip ederek, sizde modeli kolayca öğrenebilir ve hemen modeli kurup, örgülerinizi hızlıca bitirebilirsiniz. Oklava örgüsü 4 adımda yapılıp tamamlanıyor.

Kolay bir örgü işi ve şiş ile ipiniz hazırsa hemen başlayabileceğiniz kolay örgülerden sayılır. Yeni örgüye başlayanlara da mutlaka tavsiye edin derim. Çünkü hemen öğrenecekler ve atkı modeli yada bere örnekleri yapmak isteyeceklerdir.

Şişle Oklava Örgü Modeli Yapılışı

İlk olarak 1 ilmek haroşa öreceksiniz. Daha sonra ise 2 kere iplik şişe sarılacak. Haroşa örgü modeli bilmeyenler ise sitemizde anlatımlarını daha önce paylaştığımızı belirtmek isterim.

Sarılan iplik bırakılacak ve örülenler ise uzatılarak şişe alınacak. Sonraki adım ise 3. adım ve burada 5 uzun ilmek alınacak. 5 kere önden ve arkadan örülmesi gerekiyor. Sonra da 2 sıra düz örülecek ve sonraki sıralarda bu işlem 4 sıra takip edecek şekilde örülecek.

Model çok güzel ve takıldığınız bir şey olursa hemen altta ki detaylı anlatımı olan videoyu kesinlikle izleyin. Ben yaparım deseniz bile yine de izleyin, Keyifli bir anlatım olmuş. Kolay gelsin.

Şişle Oklava Örgü Modeli Yapılışı

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu