DEKOLTELİ KARNABAHAR MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çok şık dekolteli karnabahar modeli yapımı

Sizlerle sık sık farklı örgü modellerini paylaşmaya çalışıyorum. Her zaman yeni ve farklı modelleri bulup bunların yapım aşamalarını gösteren videoları sizlere göstermeye çalışıyorum. Bugünde sizlere Şerifenin örgü dünyası kanalında gördüğüm çok şık dekolteli karnabahar örgü modeli yapımını sizlere sunmak istiyorum.

Bugün göstereceğim örgü modeli şiş örgüsü ile yapılan çok şık bir model. Özellikle yaz aylarında kullanmak için yapacağınız yazlık örgü işlerinde bu modeli kullanabilirsiniz. Bu model ile çok şık bir yazlık bluz modeli yapabilirsiniz.

Video içerisinde modeli yapım aşaması çok güzel detaylı bir şekilde anlatılmış. Buradan videoyu takip ettiğiniz sürece bu modeli rahatlıkla yapabilirsiniz.

Şiş ile örgü örmeyi bilen herkes karnabahar örgü modelini yapabilir. Şiş ile yeni örgü örmeye başlayanlar ise videodaki detaylı anlatımı takip edebilirler. Bu sayede zorlanmadan modelin yapımını öğrenebilirler.

Modelin yapım aşaması en başından itibaren bütün detayları ile video içerisinde açıklanmış. Model 13 ilmek ve katları üzerine kuruluyor. Burada dekoltelerin arttırılması için neler yapılması gerektiği video içerisinde anlatılmış.

Yapmak istediğiniz örgü işine göre dekolteleri istediğiniz gibi arttırabilirsiniz. Dekolte modellerini nasıl artıracağınız anlatım içerisinde açıklanmış.

İlerleyen günlerde sizlere yeni ve farklı örgü modellerini göstermeye deva edeceğim. Yaz aylarında kullanabileceğiniz örgü işleri için ilerleyen günlerde yeni modelleri göstermeye devam edeceğim.

Dekolteli karnabahar modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCB5SalyfqQyF_NL43-u-_aw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu