DEKORATİF RENKLİ LAMBA NASIL YAPARIZ?

Dekoratif renkli ışık yapılışı

Renkli lamba yapımı için kimisi renkli el işi kağıdı kullanıyor. Bence en sağlamı ve dayanıklısı kontraplak denilen ahşap parça ile yapılanıdır. Bu parçayı yapı marketlerde kolayca bulabilir ve satın alarak bu güzel çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak çalışmayı tek başınıza yapmayın derim. Çünkü biraz teferruat gerektiriyor.DEKORATİF RENKLİ LAMBA NASIL YAPARIZ?

Yardıma ihtiyacınız olacaktır. Malzeme olarak kontraplak malzemesi, yapıştırıcı ve kesici aletler gerekiyor. Daha sonra ister hazır ışık tertibatı alıp üzerini kaplayabilirsiniz. İsterseniz de sıfırdan ışık tertibatını kablo, lamba, duy gibi malzemeleri alarak kendiniz de yapabilirsiniz. Renkli dekoratif lamba nasıl yaparım diyenler buraya gelsin.

Ben işin kolayına kaçtım ve dışı eskimiş bir abajuru bu güzel çalışmaya dönüştürdüm. Çokta güzel oldu. Dekoratif anlamda evimi güzelleştirdi. Yapamam demeyin bence deneyin ve nasıl yapıldığını sonuçlanınca iyi ki yapmışım diyeceksiniz. Bu tür güzel çalışmaları sitemizde dekorasyon kategorisinde sıklıkla bulacaksınız.

Şimdi sizleri anlatımın olduğu resimle baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa bana yazmayı unutmayın. Kolay gelsin arkadaşlar.

Another great idea for a lamp
DEKORATİF RENKLİ LAMBA NASIL YAPARIZ

source: https://www.lowes.com/creative-ideas/decorate-and-entertain/wood-veneer-pendant-lights/project

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

“DEKORATİF RENKLİ LAMBA NASIL YAPARIZ?” üzerine bir yorum

  1. Gerçekten çok başarılı buldum biran önce bende yardım alarak yapmayı deneyeceğim.

Yorum yapın