DESENLİ ŞİŞELERİ BOYAMA

Motifli şişeleri boyama

Hepimizin evinde desenli kolonya şişesi veya içki şişesi türü motifli şişelerden vardır. Hatta eskilerde bu daha çok vardı. Şimdi üretilmiyor. Şimdi plastik oldu her şey. Daha sağlıksız oldu. Cam her zaman sağlıklıdır. Ben suyu bile cam şişeden başka şişeden içmem. Plastik şişeleri kullanmayın derim. Sağlığınızı düşünün.

Bu gün sizlerle evinizde varsa bu desenli kolonya şişesi veya benzeri süslü şişeleri boyayarak harika süs dekoratif eşyaları yapmasını öğreneceğiz. Altta örnek resimde ne yapılması gerektiği açıkça ortada. Cam şişe boyama sanatı da deniliyor bu çalışmalara.

Öncelikle şişe boyarken koyu renkler tercih edin. Birde kalın boya olacak. İnce olmasın çünkü sulu boya gibi olur ve boya tutmaz. Boya tercihinizi iyi yapın. Ben mavi veya kırmızı renklerin çok şık duracağını düşünüyorum.

Özellikle de kırmızı beyaz rengi bütünleyip, parçaları süs haline getirip misafir odasında veya güzel vitrin süsleri haline de dönüştürebiliriz. Bu tür güzel ve eğlenceli çalışmaları her zaman sevmişimdir. Sizlerde alttaki örnek gibi hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Love this idea!
DESENLİ ŞİŞELERİ BOYAMA

source: https://ohsolovelyblog.blogspot.com.tr/2012/05/entertaining-made-lovely-diy-glass_01.html

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu