DİKDÖRTGEN BAYAN PANÇO YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

İçindekiler

Bayan panço yapımı

Biz bayanlar örgü işlerini çok sevsek de genelde başkaları için yapar kendimiz için bir şeyler yapmayı ihmal ederiz. Kendimiz için daha kolay ve basit örgü işlerini yaparız.

Bugün sizler için güzel bir örgü panço modeli yapımı buldum. Bayan panço modeli yapımı için sizlere videolu anlatımda sunacağım.

dikdortgen bayan panço1

Bayanlar daha çok örgü işlerinde yelek ve şalları tercih ederler. Yelekler günlük yaşamda daha kullanışlı olur. Şallarda kışın soğuk günlerinde hem sıcak tuttuğu için hem de kıyafeti tamamlayıcı parça olarak kullanılırlar.

Pançolar ise daha çok çocuklar için örülür. Bayan panço modeli yapımı için büyük bir örgü modeli yapmak gerektiğinden ve zaman aldığı için bayanlar kendilerini bu tarz örgüleri yapmak istemezler.

Bugün sizlere göstereceğim bayan panço modeli yapımı oldukça kolay olan, sizi yormayacak eğlenceli bir şekilde yapabileceğiniz bir örgü işi.

Dikdörtgen bayan panço modelinin yapımında haraşo örgü ile kenarlar yapılmış. Küçük kahve çekirdeği modeli yapılmış ve ajurlu dalgalı model yapılmış.

Panço modelinde kullanılan ip kalın bir iptir. Kullanılacak şiş ise ipin kalınlığına uygun bir ip olmalıdır. Burada kullanılan ip açık krem tonlarında bir ip olduğu için model çok şık durmuş. Bence bu panço bu şekilde açık renk ipler ile yapılmalıdır.

Dikdörtgen bayan panço modeli yapım aşamalarını aşağıdan detaylı bir şekilde öğrenip kendinize sık bir kışlık panço yapabilirsiniz.

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=lVOXKesVUj4

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu