DÜĞMEYLE KUMAŞTAN ÇİÇEK YAPIMI

Düğmeden çiçek yapılışı

Paylaştığım çalışma hem kolay. Hem de kısa sürede yapılabilen özelliklere sahip. Düğmeyi tam ortası için kullanıyorsunuz. Kullanacağınız kumaş desenli olursa daha güzel çiçek çalışmaları yapabilirsiniz.

Düğmelerden süs yapımını daha önce paylaşmıştık. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı ben denedim ve çok güzel sonuçlar aldım. Yabancı bir sitede gördüğüm bu güzel çalışma da kumaş kıvrılıyor ortası düğme ile dikiliyor.

Battaniye veya yastık süslemede birebir güzel bir çalışmadır diyebilirim. Kumaştan çiçek yapımı çalışmasında sade renk kumaşta kullanabilirsiniz. Kolayca yapıp hemen her türlü süsleme amaçlı kullanabilirsiniz.

Düğme ve kumaş kullanarak süs çiçekler yapabilirsiniz. Düğmeden çiçek yapımı çalışması sayesinde yorgan veya battaniye süsleme, yastık süsü yapımında kullanabilirsiniz.

dugme-kumas-cicek-yapilisi

Kumaştan çiçek süs yapacağınız zaman bu güzel çalışma size fikir verecektir. Anlatımlı güzel çalışma da ne yapmanız gerektiği adım adım belirtiliyor. Kolayca yapıp hemen kullanacağınız güzel bir süs çalışması olup, kısa sürede sizde yastık süsleme veya yorgan süsleme amaçlı kullanabilirsiniz.

Hatta evde süs amaçlı vitrin üzerine veya TV ünitesi önüne de yapacağınız süslemeler için kullanabilirsiniz. Düğme yerine normal dikiş de kullanabilirsiniz.

Kumaştan kolay çiçek nasıl yapılır diyorsanız? çalışmanın benzerlerini sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz. Onları da inceleyin derim. Kolay yapılan çiçek çalışma süs projelerini altta benzer yazılar bölümünde bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz. Kumaş kullanarak çiçek yerine güzel motifler de yapabilirsiniz.

kaynak : https://m.duitang.com/people/mblog/14888922/detail/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DÜĞMEYLE KUMAŞTAN ÇİÇEK YAPIMI için yorumda bulun

    DÜĞMEYLE KUMAŞTAN ÇİÇEK YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DÜĞMEYLE KUMAŞTAN ÇİÇEK YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.