EL SOKMALI YUVARLAK LİF MODELİ

Yuvarlak lif nasıl yapılır

Lif yaparken artık el şeklinde veya yuvarlak, kare modelli lif modelleri yapabilmekteyiz. Eskiden düz lif modelleri yapılırdı. Kare veya dikdörtgen lif modeli yapılır geçilirdi. Artık günümüzde hemen hemen her türlü şeklin lif modeli yapılabiliyor.

Hanımlarımız her türlü değişik lif modeli yapabiliyorlar artık. Bu yazımda da sizlere Bayanların örgü dünyası kanalında yer alan yuvarlak el sokmalı lif modelinin yapılışını paylaşmak istedim. Benim çok hoşuma gitti.

Hem yuvarlak lif modeli olarak hem de el sokmalı bakımından önerdiğim güzel bir lif çalışmasıdır arkadaşlar. Öğrenerek sizde bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve banyonuzda ovunma lifi olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çeyizlik lif modeli olarak da yapıp saklayabileceğinizi eklemek isterim. Yapımı kolay olan çalışmayı tığ işi veya şişi işi yapabilirsiniz. Kalın ip veya ince ip kullanarak değişik lif olarak da ortaya çıkarabilirsiniz. İki renk kullanılan çalışmayı dilerseniz tek renk yapıp geçebilirsiniz hanımlar.

yuvarlak lif modeli el sokmali
yuvarlak-lif-modeli-el-sokmali

El sokmalı lif nasıl yapılır diyen hanımların da mutlaka izlemesini istediğim güzel bir çalışma. Hemen kolayca öğrenip yapabilirsiniz hanımlar. Zor bir tarafı yok. Kolay yapılıyor. Sıkılmadan yapacak ve hemen kullanıma da hazır edeceksiniz.

El sokmalı lif yapılışı

El sokularak kullanılan banyo ovunma lifi hazırlanışı olarak da arkadaşlarınıza bu çalışmayı paylaşabilirsiniz. Sitemizde lif modelleri bölümünde daha birçok güzel çalışmanın anlatımı yer alıyor. Onları da incelemenizi öneririm hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCD5epzowQqve5Z0DPr7neTg/videos

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu