EL YAPIMI BONCUKLU BİLEKLİK

El yapımı boncuktan bileklik yapalım

Takı yapmak aslında kolay. Ancak bize yol gösterici bir şeyler olduğunda bu iş daha da kolaylaşıyor. El yapımı boncuklu bileklik yapmak için yuvarlak bir kartonu kesip, kenarlarını tırtık tırtık yapmanız yeterli olacaktır.EL YAPIMI BONCUKLU BİLEKLİK

Örgü işini yaparken aralara boncuk geçirebilir veya üst üste ördüğünüz iplerden sonra da boncuk işlemini katabilirsiniz. Ama örerken aralara geçirmenizi öneririm. Zaten ilk yaptığınızda bir şeye benzemez ise sonraki yaptıklarınızı iyi yapacaksınız.

Bu tarz el yapımı takılar yaparak sizde güzel paralar kazanabilirsiniz. Böyle turistik yerlerde yapıp satan ev hanımlarını tanıyorum. Ciddiye alınacak güzel paralar kazanıyorlar. Bir gece yapıyorlar ertesi gün satıyorlar.

Tanesini de sanıyorsam 1TL ile 5TL arası satıyorlar. Sizde değişik takılar yapabilir ve arkadaş bileklik yaparak da para kazanabilirsiniz. İlk başta karışık gibi gözükebilir. Hatta el marifeti olmayan hanımlar belki zorlanabilir.

Ama öğrenince iyice ustası olacak ve hemen daha fazla değişik nasıl yaparım diye hesap etmeye başlayacaksınız. Kendinize bileklik yapabilirsiniz. Çocuklara takı yapabilirsiniz. Kıyafetlerinize uyumlu takılar ortaya çıkarabilirsiniz.

Yada gördüğünüz bir takının aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz. El yapımı takı nasıl yapılır diyorsanız? benzer çalışmaları daha önce de sitemizde yer vermiştik. Onları da mutlaka inceleyin hanımlar. Değişik güzel takı çalışmalarında görüşmek üzere… Kolay gelsin güzel takılar bekliyoruz sizden.

Adventures of a DIY Mom - Kumihimo Beaded Bracelet..
EL YAPIMI BONCUKLU BİLEKLİK

source: https://www.adventuresofadiymom.com/2013/08/kumihimo-beaded-bracelets-tutorial.html?utm_source=feedburner

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu