EN YENİ LİF ÖRNEKLERİ

En güzel lif örneklerini derlemek istedim. Karşıma bu işin uzmanı Melek hanım çıktı. Kendisi lif yapımında uzmanlaşmış ve yaptıkları hiçbir kimsenin yaptığına benzemiyor kalitede olup, beğeneceğinizi düşünüyorum. Her çeşitte lif örneklerini altta bulacaksınız. Model model olan lif modellerini paylaşmamda ki amaç ise sizde bu tür lifler yapabilirsiniz demek.

Lif yapımına ilişkin bir önceki yazımda güzel bir anlatım paylaşmıştım. Değişik lif modellerini gördükçe yine sitemize eklemeye devam edeceğim. Hem modelli hem de motifli lif modellerini çeyizlik olarak hazırlayıp saklayabiliriz.

Güzel bir lif modeli hemen altta yer alıyor. Onun altında ise en güzelleri yine Melek hanımın emeklerinden olup, kendisine tekrar teşekkür ediyoruz. Çok güzel lifler yapıyor. Lif ile uğraşan ev hanımları şimdi sizleri farklı liflerle baş başa bırakacağım.

fiyonk-modelli-lifler
fiyonk-modelli-lifler

Güzel lif üstte, en güzelleri yine altta sıralı bir şekilde yer alıyor. Küçük resimlere tıklayarak büyütebilir ve tek tek hepsini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz olursa yorum bırakın, Melek hanımdan rica ederiz yapılışını bize tarif eder. İyi pazarlar dileriz.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu