ENİNE ÖRÜLEN REGLAN KOLLU BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Bebekler için şiş örgüsü ile reglan kollu bebek yeleği yapımı

Bebekler için yapılmış çok güzle bir yelek modelinin yapımını sizlere göstermek istiyorum. Reglan kollu bebek yeleği hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere yapılabilecek bir tasarım. Bu yeleğin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Şiş örgüsünden ve tığ işinden yapılmış olan farklı bebek yelek modellerinin yapımlarını gösteriyorum. Şiş örgüsü ile yapılmış birbirinden şık modelleri sizlerle paylaşırken detaylı yapım aşaması içeren videolarda verdiğim için bu anlatımları takip edip kısa sürede bu yelek modellerini yapabilirsiniz.

Enine örülen bebek yeleği modeli tek parça halinde yapılan ve kol kısmında reglan kol çalışması yapılan bir yelek modeli. Burada 0-6 aylık bebeklere uygun bir yelek modeli yapılmış. Ama isterseniz videodaki detayları takip edip daha büyük yelek modelleri de yapabilirsiniz.

Yeleğin yapımı için burada Nako Elit Baby markalı ipten bir yumak mavi renk kullanılmış. Burada yeni doğana uygun bir yelek yapıldığı için bir yumak yeterli olmuş. Daha büyük bir yelek modeli yapmak isterseniz yumak sayısınız arttırıp videodan yeleği büyültmek için yapılması gerekenleri öğrenip yeleği büyültebilirsiniz.

Video içerisinde Işıl hanım her bir detayı ayrıntılı bir şekilde açıklandığı için zorlanmadan bu yeleğin yapımını öğrenip birkaç gün gibi kısa bir sürede bu yeke modelini yapabilirsiniz.

Reglan kollu bebek yeleği yapımı için videodaki anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ENİNE ÖRÜLEN REGLAN KOLLU BEBEK YELEĞİ YAPIMI için yorumda bulun

    ENİNE ÖRÜLEN REGLAN KOLLU BEBEK YELEĞİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ENİNE ÖRÜLEN REGLAN KOLLU BEBEK YELEĞİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.