ERKEK BEBEK YELEĞİ MODELLERİ

Erkek bebekler için farklı yelek modelleri

Kız bebekler için oldukça fazla yelek modeli olsa da erkek bebekler için fazla model bulamayabilirsiniz. Biz bugün sizlere internet üzerinden bulduğumuz farklı erkek bebek yeleği modelleri sunacağız. Bu modellerden yola çıkarak sizlerde farklı yelekler yapabilirsiniz.

bebek yelegi modelleri1

Bu erkek bebek yeleği modelinde düz bir örgü örülmüş. Yaka kısmını çapraz yapmak için kol kesiminden sonra eksiltme yapılarak V yaka oluşturulmuş. Düğme kısmına eklenen küçük detaylar ile de farklı bir görünüm elde edilmiş. Bu yelek modelinde olduğu gibi bu şekilde örgü arabalar yaparak sizde yeleklerin üzerine süslemeler yapabilirsiniz.

erkek bebek yelegi1

Bu erkek bebek yeleği modeli de yine yukarıda gösterdiğimiz model ile hemen hemen aynı olsa da burada iki farklı renk ip kullanılmış ve güzel bir uyum yakalanmış. Burada süsleme olarak ise ayıcıklı örgüler kullanılmış.

erkek bebek yelegi3

Erkek bebek yeleği modelinde bu şekilde ön kısmı çapraz şekilde gelen modeller oldukça fazla kullanılıyor. Kullanılan koyu renkli ipler ise erkek bebekler için hazırlanan yeleğe farklı bir hava katıyor.

erkek bebek yelegi4

Bu erkek bebek yeleği modelinin ön kısımları daha sivri oluşturulmuş. Damat yeleği olarak tasarlanmış bu modelde yakaya eklenen papyon detay ile yelek oldukça farklı bir havaya bürünmüş. Ayrıca yeleğin yanına birde yelekte kullanılan lacivert renk ile patik yapılmış. Çok güzel ikili bir takım oluşturulmuş.

Erkek bebek yeleği modelleri için sizlere farklı görseller sunduk. İlerleyen zamanlarda ise yine yapımlarını anlattığımız farklı modeller sunacağız.

Kaynak: https://tr.pinterest.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu