ERKEK ÇOCUK CEKETİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Ana kuzusu ip ile erkek çocuk ceketi yapımı

Erkek çocuklar için bugün güzel bir ceket modeli göstermek istiyorum. Aslında basit bir örgü işi ile yapılan bu ceketin en önemli özelliği kullanılan ip ile farklı bir görüntüye sahip olması.ERKEK ÇOCUK CEKETİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Erkek çocuklar için fazla örgü modeli bulamadığınızı biliyorum. Bende farklı siteleri inceleyerek sizlere modeller bulmaya çalışıyorum. Bugün göstereceğim erkek çocuk ceketi çok güzel ve hoş bir model olmuş. Bu nedenle size göstermek istedim.

Erkek çocuk ceketi yapımı için size videolu anlatım sunmak istiyorum. Örgü örmeye yeni başlayanlar için bu video oldukça iyi bir alternatif olacak ve kolaylıkla öğreneceklerdir.

Erkek çocuk ceketi yapımı için burada klasik bir örgü ipinin yanı sıra ana kuzusu örgü ipi kullanılmış. Zaten ceketi farklı kılan bu ip çeşidi olmuş.

Erkek çocuk ceketi yapılırken beden kısmında kahverengi ip kullanılmış ve düz bir örgü yapılmış. Ceketin yaka ve kol uçlarında ise ana kuzusu ip kullanılmış ve bu şekilde örülerek güzel bir detay eklenmiş.

Erkek çocuk ceketi yapımına yakadan başlanmış. 2-4 yaş arası çocuklar için yapılacak olan bu ceket için 64 ilmek ile başlanmış ve yaka kısmı haraşo örgü olarak devam etmiş.

Erkek çocuk ceketi yapılırken yaka kısmında arttırmalar yapılmamış. Sadece beden kısmında arttırmalar yapılmış. Erkek çocuk ceketi yapımı için aşağıda yer alan videoyu dikkatli bir şekilde izleyerek diğer detayları öğrenebilirsiniz.

kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=5QkVYHLNpMc

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu