ERKEK VE BAYANLAR İÇİN YAPILABİLECEK DEĞİŞİK BOYUNLUK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Şiş örgüsü erkekler ve bayanlar için yapılabilecek bir boyunluk modeli yapımı

Daha önce sizlere boyunluk modelleri göstermiştim. Bugün yine çok şık yapımı da oldukça basit olan bir boyunluk modeli daha göstermek istiyorum. Bu boyunluk modeli hem erkekler için hem de bayanlar için kullanılabilecek bir model. Bu boyunluğun detaylı yapım aşamasını sizlere aşağıdaki videoda sunacağım.

sis orgusu boyunluk modeli2

Bugün sizlere çok şık olan şiş örgüsü boyunluk modeli yapımı göstermek istedim. Bu boyunluk modeli yapımı için dilediğini renkleri seçerek hem erkekler için hem de bayanlar için şık boyunluk modelleri yapabilirsiniz.

Kolay boyunluk modeli yapımı için burada bir açık birde koyu olan iki farklı renk seçilmiş. Bu şekilde güzel bir uyum olmuş. Siz dilerseniz tek renk iplerde kullanabilirsiniz. Ayrıca seçilen ipin kalınlığına göre de ilmek sayısında da değişiklikler olacaktır. Boyunluk yapımında kullanılan ipler hakkında aşağıdaki videoda bilgiler verilmiş. Burayı takip ederek burada olduğu gibi şık bir boyunluk yapabilirsiniz.

sis orgusu boyunluk modeli3

Boyunluk modelinde iki farklı şiş örgüsü modeli kullanılmış. Bu modeller birbirleri ile uyumlu olduğu için çok şık olmuş. Boyunluğun bir kısmında düz bir örgü kullanılmış. Diğer kısmında ise kıvrımlı boğumlu bir model kullanılmış. Bu şekilde çok güzel bir model olmuşmuş. Tabi siz farlı modeller uygulamak isterseniz bunla ilgili detaylarda videodaki anlatımda yer almış. Burayı takip ederek istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

sis orgusu boyunluk modeli4

Şiş örgüsü boyunluk modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu