ESKİ ÇORAPTAN TAVŞAN YUMURTA YAPIMI

Çorapla tavşan oyuncak yapalım

Çorap fazlalığı varsa evinizde bu güzel çalışmayı mutlaka yapmayı deneyin hanımlar. Hem eğlenceli bir çalışma hem de kolayca yapabilirsiniz. Çoraptan tavşan oyuncak yapılışı çalışmasında fazla bir malzemeye ihtiyacınız yok.

Çocuklar için yapacağınız bu güzel oyuncak çalışmasını evde süsleme amaçlı da kullanabilirsiniz. TV ünitesi önüne sıralayıp tavşan ailesi süs çalışması olarak da yapabilirsiniz.

Bunun için farklı renklerde çoraplara ihtiyacınız var. Değişik renkte çoraplar kullanarak oyuncak yapabilirsiniz. Çorap tavşan oyuncak çalışmasında zorlanacak bir taraf yok.

İçini yün pamuk veya elyaf ile dolgu yapabilirsiniz. Dışını iğne iplikle dikip, göz için düğme veya boncuk kullanabilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışmanın detaylı resimli anlatımı ise şöyle ;

coraptan yumurta tavsan yapimi
coraptan-yumurta-tavsan-yapimi

Çorabın parmak kısmı ikiye bölünüp, dikiliyor. Daha sonra içini yün veya pamukla doldurup, göz yada yüz mimikleri için siyah iplik kullanılıyor. Gayet kolay bir çalışma ve yumurta şeklinde yapıp süs amaçlı evde kullanabilirsiniz hanımlar.

Çocuklara oyuncak yapabilirsiniz. Bu sayede eski çorapları değerlendirme projesi hazırlamış olursunuz. Eski çoraptan oyuncak nasıl yapılır diyenler için sitemizde buna benzer güzel çalışmalar yer alıyor. Onları da incelemelerini öneririm.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde evinizde boş vakitlerinizi değerlendirebilir ve güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz hanımlar. Kaynağa giderek daha değişik çalışmalara da göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.duitang.com/blog/?id=450296032

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu