ESKİ KUPA BARDAKTAN MUMLUK YAPACAĞIZ

Kupa bardakla mumluk

Evinizde kullanmadığınız kupa bardak varsa onu çok güzel ve şık gözükecek bir mumluğa dönüştürebilirsiniz. Dekoratif mumluk yapımı çalışması olarak bu güzel çalışmayı geliştirebilirsiniz. Kupa bardakla mumluk nasıl yaparım diyenlerin seveceği güzel bir proje. Hemen yapıp kullanmaya başlayacağınız bir çalışma.ESKİ KUPA BARDAKTAN MUMLUK YAPACAĞIZ

Kupa bardaktan mumluk yapmak için tüm aşamaların yer aldığı çalışmayı kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Normal mumu eritip sıvı haline getirdikten sonra ipini de yine bir kaleme bağlayıp kupa bardak mumluk çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Yaparken keyif alacağınız eğlenceli bir çalışma. Mum sıvısı donduktan sonra çalışmayı sonlandırabilir ve dekoratif mumluk süsü kullanmaya başlayabilirsiniz. Kupa bardaktan mumluk yapımına dair diğer çalışmaları da sitemizde fazlasıyla bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Bu tür çalışmalar hem eskileri değerlendirmemize vesile oluyor. Hem de eve yeni dekoratif süs çalışmaları oluşturabilmemize vesile oluyor. Benzer projeleri bulduğumda yine birlikte yapacağız arkadaşlar.

Şimdilik bu güzel çalışmanın adım adım gösterildiği resimli anlatımı incelemeye devam edelim. Kolay gelsin arkadaşlar.

DIY Mug Candle
ESKİ KUPA BARDAKTAN MUMLUK YAPACAĞIZ

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu