ESKİ SANDALYEDEN SARAY KOLTUĞU

Eski sandalyeleri değerlendirme

Eskiyen eşyaları kullanarak yeni eşyalar yapabilirsiniz. Bu güzel örneği de seveceksiniz. Eski sandalyeyi çok güzel bir paşa koltuğuna dönüştürebileceksiniz. Yapımı kolay olan çalışmada lazım olan sadece kumaş, eskimiş sandalye ve bilimum malzemeler.ESKİ SANDALYEDEN SARAY KOLTUĞU

İlk olarak sandalyeleri birleştirmeniz gerekiyor. Daha sonra orta kısmını marangoza da yaptıracağınız tahta ile sabitleyeceksiniz. Kumaş kısmına ise kılıf dikebilirsiniz veya kullanmadığınız yastıkların üstüne kılıf dikebilirsiniz.

Kral koltuğu olarak da evin bir köşesinde kullanabilirsiniz. Dilerseniz dekoratif koltuk olarak da kullanabilirsiniz. Eski sandalyeden koltuk yapımı çalışmasında zorlanacak bir kısım yok. Kolayca yapabilirsiniz.

eski-sandalye-degerlendirme

Eskileri değerlendirme çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Eski sandalyeleri kısa sürede koltuk veya divan gibi eşyalara dönüştürüp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eski sandalyeden koltuk yapılışı çalışmasında takıldığınız bir yer olursa yazmayı unutmayın. Kolay gelsin arkadaşlar. Değişik çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

kaynak : https://www.listotic.com/unusual-furniture-hacks/11/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu