EV BOTU YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Tığ işi kolay ev botu yapımı

Kış aylarında ayaklarımızı sıcak tutmak için patikleri ve ev botlarını sıklıkla tercih ediyoruz. Ev botları için hazır satılan kalın botlardan alabilirsiniz. Birçok markanın kış aylarında evlerde rahatlıkla kullanılması için farklı modellerde ve çeşitli kumaşlardan yapılmış ev botları var. Ama bu hazır botların yerine kendinizde örgüden güzel bir ev botu yapabilirsiniz.

tığ işi ev botu yapımı2

Bugün sizler için tığ işi ev botu yapımı hakkında güzel bir model göstermek istiyorum. Tığ işi ev botu yapımı için kalın bir ip kullanılmış. İpin markası Alize Superlano Maxi ip. Bu ip oldukça kalın bir ip. Bu sayede ev botunuz hem çok kalın oluyor hem de daha düzgün duruyor. Ayrıca burada ev botu yapımı için renkli bir ip seçilmiş.

Tığ işi ev botu yapımı sırasında istenirse keçe taban kullanılabilir. Burada ev botu yapılırken keçe bir taban kullanılmış. Bunun yerine isterseniz kendi ayak numaranıza göre veya botu kime yapacaksanız ona göre bir örgü taban hazırlayabilirsiniz.

tığ işi ev botu yapımı1

Tığ işi ev botu yapımında iki tane ip kullanılmış. Bunun yanında botun bilek kısmında süsleme olarak ponponlar yapılmış. Burada ise kırmızı bir ip tercih edilmiş. Siz isterseniz bunu yapmayabilirsiniz.

Tığ işi ev botu yapımı oldukça kolay olan kısa sürede bitirebileceğiniz güzel bir model. Ev botunun yapımı için aşağıda yer alan videoyu izleyerek yapım aşamalarını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=PxhsKq3KXKA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu