EVDE KAUÇUK TERLİK YAPIMI

Kauçuk terlik nasıl yapılır?

Evde basit terlik yapmak isteyenler burada mı? duyamadım 🙂 evet arkadaşlar bu gün sizlerle evde çok kolay kullanışlı ev terlik modeli yapmayı öğreneceğiz. Bunun için bize kauçuk malzeme gerekiyor.

Değişik malzemeler de kullanabilirsiniz. Ancak bu güzel çalışmayı daha şık ve kullanışlı hale getiren kauçuk malzeme olup, kolayca temin ederek sizde bu enfes evde kendin yap çalışmasını kolayca yapabilirsiniz.

Yapımı zor olmayan çalışmada kauçuk malzemeyi kesip, daha sonra yan tarafa birleştirip dikiş işlemi yapmanız gerekiyor. Kauçuk terlik modeli yapılışı olarak adlandırdığımız çalışmayı yaparken zorlanacağınız bir kısmı yok.

kaucuk terlik

Kolayca öğrenip evde kullanmalık baba anne ve çocuk ev terlik örneği yapabilirsiniz. Yada kullanışlı yapmak için üzerini biraz daha süsleyebilirsiniz. Ben alt katmanı için iki kauçuk malzeme üst üste koyup, daha sonra üstündeki terlik kısmını dikiyorum.

Sizde öyle yaparak daha sağlam ve uzun ömürlü ev terliği yapmış olursunuz. Kolay ev terliği yapımıyla alakalı sanırım daha önce bu sitemizde paylaşım yapmamıştık. Makalepark.com sitemizde benzer çalışmalar yer alıyor.

O siteye de bakabilir ve değişik çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde kolay terlik yapımıyla alakalı çalışmalara rastladıkça ve öğrendiğim yeni şeyler oldukça sizlere sunmaya devam edeceğim. Beni takip ettiğiniz için teşekkürler.

kaynak : https://wonderfuldiy.com/wonderful-diy-simple-handmade-slippers/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu