FARKLI DÜĞÜN SAÇ MODELİ YAPILIŞI

Değişik düğün saç örneği

Farklı düğün saç modellerini sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Anlatımlı saç modelini öğrenerek okula giden genç kızlarınıza yapabilirsiniz. Düğüne gidiyorsanız bu güzel saç modelini öğrenip yapabilirsiniz.FARKLI DÜĞÜN SAÇ MODELİ YAPILIŞI

Anlatımlı öğretici saç modeli çalışmasında üstten başlayarak yapacağınız kuyruk arkası boşluk olan saç modelini nişan için de tercih edebilirsiniz. Kolay bir saç modeli gibi gözükmese de öğrendikten sonra hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Güzel saç modellerini hemen altta benzer yazılar bölümünde de bulabilirsiniz. Güzel saç örneklerinin yapılışını ingilizce adıyla tutorial yani eğitici anlamda öğrenip, hemen öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz.

yeni-dugu-saci-modeli

Düğün saç modelini öğrenip, kızlarınız veya kendiniz için uygulayabilirsiniz. Anlatımlı saç örneğini öğrenerek hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Düğün saçını öğrenip çeşitli davetlere katılırken de yapabilirsiniz.

Anlatımlı düğün için saç örneğini kuaförünüze götürüp göstererek de nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Kolay bir saç modeli gibi gözükmese de yine de öğrendikten sonra hemen yapmaya başlayabileceğinizi söyleyebiliriz.

kaynak : https://www.icreativeideas.com/how-to-make-inverted-ponytails-hairstyle-diy-tutorial/

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın