FARKLI İĞNE OYASI ÖRNEKLERİ

Birbirinden güzel ve değişik iğne oyası örneklerini bir araya toplamaya çalıştım. Benim en çok sevdiğim ve bir türlü yapamadığım bir iştir iğne oyası işi… aslında başlamak istiyorum ancak bir türlü başlayamıyorum. Altta çok güzel çiçekli iğne oyası örneği veya ayçiçek motifli iğne oyası örneği de yer alıyor. En çok sevdiklerimi söyledim. Sizin de aralarında beğeneceğiniz örnekler olacaktır.

İğne oyası örneği yapıyorsanız fikir edinebileceğiniz güzel motiflere sahip iğne oyası modellerini derlemeye çalıştım. Aslında daha birçok güzel çalışma var. Yapanların ellerine emeklerine sağlık demekten başka bir şey gelmiyor elimden. Ama öğrenince ilk burada paylaşacağımı da söylemeliyim.

İğne oyası zahmetli bir iş olsa da bittiğinde ortaya çıkan çalışmaların görüntüsü insana huzur veriyor. Mutluluk veriyor ve iyi ki yaptım dedirtiyor. Eminim bu satırları okuyan ve işi bilenler böyle diyordur. Ancak benim gibi bilmeyenler ise keşke o kadar kolay olsa diyordur. Ama üzülmeyin en kısa sürede eğitim seti şeklinde öğretici video veya resimli anlatımları kendi tarifimden sizlere ulaştırmaya çalışacağım. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakacağım. Umarım aralarında beğendikleriniz olur. Benimle paylaşırsanız onların üzerine çalışmalar araştırabilirim. İyi günler.

Farklı iğne oyalarına sahipseniz bize gönderin hem sosyal medya adresimizde hem de burada sizin adınızla yayınlayalım. Satış veya tanıtım amaçlı da örgülerinizi gönderebilirsiniz. Bundan mutluluk duyarız. İyi günler hanımlar.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu