FERMUAR DİŞİYLE BİLEKLİK YAPIMI

Fermuar dişlerinden bileklik

Süslü taşları kullanarak veya evde bulduğumuz parçaları birleştirerek fermuardan bileklik modeli yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmada iğne iplik kullanıyorsunuz. İncili veya parlak taş malzemesini hobi marketlerden satın alarak da yine bu güzel bileklik çalışmasını yapabilirsiniz.

Fermuar dişlerinden bileklik yapımında süs amaçlı parlak olan taşları yani küçük inci türü malzemeleri evinizde de bulabilirsiniz. Evinizde olan malzemeleri kullanarak bu güzel el yapımı takı çalışmasını yapabilirsiniz.

Fermuar bileklik nasıl yapılır diyenlerin seveceği bir çalışma. Fermuarları değerlendirme ve takı olarak değişik görünümlü bileklikler yapabilirsiniz. Fermuarla nasıl bileklik yaparım diyorsanız? resimli anlatım tam size göre.

Anlatımını ve adımları takip ederek çok güzel bileklik modeli yapabilirsiniz. Hemen kullanmaya veya sevdiğiniz birisini şaşırtmak içinde hazırlayıp sunabilirsiniz. Fermuar veya benzeri malzemelerden takı yapımını geliştirebilirsiniz.

Değişik takı çalışması veya el yapımı bileklik modeli yapımında değişik malzemeleri de kullanabilirsiniz. Fermuar bileklik nasıl yapılır diyenler için farklı çalışmalar da paylaştım. Onları da incelemeyi unutmayın arkadaşlar.

Zipper Bracelet
FERMUAR DİŞİYLE BİLEKLİK YAPIMI

source: https://www.refabdiaries.com/2012/09/upcycle-zipper-bracelet.html

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu