FERMUARDAN BİLEKLİK NASIL YAPARIM

Fermuardan takı yapımı

Güzel takı yapımında evdeki araç gereçleri de kullanarak güzel fermuarlı takı çalışmaları yapabilirsiniz. Fermuar kullanarak güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz. Evde kullanmadığınız fermuarları takı yapımında kullanabilirsiniz. Fermuar bileklik yapımı çalışmasını kolayca yapıp güzelce kullanabilirsiniz.FERMUARDAN BİLEKLİK NASIL YAPARIM

Fermuarları birleştirerek takı yapıp kullanabilir ve kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Fermuarlı takı yapmak için kullanmadığınız ve bozuk fermuarları da tercih edebilirsiniz.

Yada kullanmadığınız bir çantanın fermuarını veya cüzdanın fermuarını kullanarak takı yapımında kullanabilirsiniz. Bileklik veya değişik takı çalışmalarını bu tür şeyleri kullanarak yapabilirsiniz.

Fermuardan takı nasıl yapılır diyenlerin de belki ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Evde takı yapımında bu tür şeyleri inceleyerek daha nelerden takı yapabileceğimizi düşündüğümde düğmeden bileklik de yapılabilir.

Fermuardan bileklik yapmak için boncuk, renkli iplik ve değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Bu tür aparatları kullanarak da kısa sürede takı çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

zipper bracelets diy
FERMUARDAN BİLEKLİK NASIL YAPARIM

source: https://www.repiny.com/pin-3496.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu